Vytvářejte rychleji účinné sestavy

s nástrojem Microsoft PowerBi

Zvládněte více práce s menším úsilím pomocí komplexní platformy BI. Vytvořte jednotný zdroj informací, odhalte účinnější přehledy a získejte náskok díky přehledným sestavám.

Centralizujte svá data v důvěryhodném a zabezpečeném centru

Snadno vytvářejte datové sady z libovolného zdroje dat a přidejte je do datového centra Microsoft Power BI, abyste vytvořili přístupný a jediný zdroj informací pro všechna svá data.


Objevte využitelné přehledy s vizuály

Proměňte svá nezpracovaná data na poutavé vizuály pomocí špičkových nástrojů pro analýzu dat – využívajících umělou inteligenci na pozadí – a přístupného zobrazovacího plátna sestavy s funkcí přetahování.

Převeďte přehledy na dopad ve všech týmech

Proměňte přehledy k rychlejšímu rozhodování získáním informací z aplikací, které již používáte, jako je např.: Microsoft 365, ERP a zároveň zabezpečte svá data.

Výkonné samy o sobě. Ještě lepší dohromady.

Vytvářejte komplexní výkonná obchodní řešení propojením Power Automate napříč Microsoft Power Platform a s produkty Microsoft 365, Dynamics 365, Azure a stovkami dalších aplikací. Posílíte tak inovace napříč celou vaší organizací.

Power Apps

Nikoliv během měsíců, ale během hodin můžete vytvořit aplikace, které se snadno připojují k datům, k přidávání logiky používají výrazy podobné Excelu a dají se spustit na webu i zařízeních se systémy iOS a Android.

Power Automate

Přímo do svých aplikací můžete zahrnout výkonnou automatizaci pracovních postupů, která se připojuje ke stovkám populárních aplikací a služeb, aniž byste museli psát jakýkoliv kód.

Power Virtual Agents

Snadno sestavujte chatovací roboty k vytváření bohatých konverzačních zkušeností s vašimi zákazníky a zaměstnanci - žádné kódování není třeba.

Power Pages

Rychle vytvářejte a spouštějte přizpůsobené firemní webové stránky s nízkou potřebou kódování. Sjednoťte svá data a propojte zákazníky s důležitými informacemi a službami.

Sharepoint

Váš mobilní, inteligentní intranet. Sdílejte a spravujte obsah, znalosti a aplikace, které zlepší vaši týmovou práci, rychle vyhledávejte informace a spolupracujte bez problémů v celé organizaci.

OneDrive

Uspořádejte své soubory chraňte je a mějte je po ruce. Můžete bez omezení přistupovat k souborům na všech vašich zařízeních, upravovat je a sdílet, ať jste kdekoli.


"Klíčoví pracovníci s rozhodovací pravomocí si výrazně polepšili, protože získali metriky, které potřebují ke své práci. Už nemusí data složitě dolovat, aby získali potřebné odpovědi. Flexibilita, interaktivita… Stačí jen začít."

"S chutí odhaluji příběhy dat, o kterých lidé dřív nevěděli. Power BI nám dává možnost snadno vizualizovat naše data a automatizovat velkou část přípravy a vytváření sestav."

"Technologie Power BI nám umožnila automatizovat rutinní práci, vytvářet efektivní pracovní postupy a rozhodovat na základě dat."