Vše pro vaše úspěšné podnikání

rádi vám můžeme pomůžeme s těmito oblastmi

Optimalizace procesů

Zvyšte produktivitu a snižte zbytečné náklady jasnými a optimalizovanými procesy, které zajistí správné předávání informací.

 

PowerBi Reporty

Využijte naplno nástroje Microsoft 365. S PowerBi získáte klíčovou výhodu přehledných dat pro efektivní vedení týmu a řízení podniku.

CRM Systém

Správa vztahů se zákazníky je základním kamenem každého úspěšného podnikání. Vyvinuli jsme moderní CRM systém, který vám pomůže sjednotit informace na jednom místě, lépe porozumět potřebám vašich zákazníků a posílit jejich loajalitu. Snížíme vyplňování tabulek o 90%. Každý ve společnosti bude přesně vědět co každý zákazník potřeboval, co jste společně řešili a co pro něj můžete ještě udělat. 

Optimalizace Procesů

Efektivní procesy jsou klíčové pro růst a efektivitu. Společně zrevidujeme vaše stávající procesy a navrhneme úpravy a opatření, které vám umožní dosáhnout větší produktivity a kvality. Každý proces musíte být schopni provést ručně "tužka + papír". Při optimalizaci procesů se řídíme zdravým rozumem a logickým myšlením. Dokonalá znalost návaznosti jednotlivých procesů, zajišťuje ve společnosti transparentnost a buduje týmového ducha


Microsoft Dynamics 365

Zůstaňte agilní. Udělejte více s méně.

Zvyšte efektivitu, snižte náklady a vytvořte hyper-propojený podnik, který propojí lidi, data a procesy v celé organizaci - umožníte každému týmu rychle se přizpůsobit a inovovat.

Vyberte si jednu, některé nebo všechny. Aplikace Dynamics 365 jsou vytvořeny tak, aby spolupracovaly s vašimi stávajícími systémy a vytvořily komplexní řešení, které propojí celou vaši firmu. Spojíte se tak s každým zákazníkem.

Microsoft PowerBi

Vytvářejte rychleji účinné sestavy

Zvládněte více práce s menším úsilím pomocí komplexní platformy BI. Vytvořte jednotný zdroj informací, odhalte účinnější přehledy a získejte náskok díky přehledným sestavám. Přehledné dashboardy se stanou nedílnou součástí a každodenním nástrojem pro správné a včasné rozhodování.