Správa a servis informačních technologií je pro nás nejen zábavou, ale i posláním. Velmi často se setkáváme se situacemi, kdy IT není pod kontrolou. Velmi často je firma odkázána na jednotlivce, který má většinou téměř 100% přehled o všem co se pod pojmem IT ukrývá. Ruku v ruce je ale i fakt, že takový člověk je zahlcen, nestíhá, vybírá nejprioritnější požadavky a už vůbec nemá čas na rozvoj. 

V tomto případě nás neváhejte oslovit, rádi Vám s takovou situací pomůžeme. Můžeme IT kompletně převzít, nebo se stát Vašim externím pomocníkem. 

Náš tým zkušených odborníků Vám sofistikovaně poradí a pomůže.

Apple
Linux
Microsoft

Podporujeme všechny platformy operačních systémů. Naše servery, které poskytujeme zákazníkům jsou provozovány na operačních systémech linux. Klademe velký důraz na jejich bezpečnost a dostupnost. Samozřejmostí je i podpora serverů s operačním systémem Microsoft. 

Podporujeme také ERP a účetní systémy. Zákazníkům přinášíme možnosti optimalizace procesů mezi těmito systémy, e-shopy a různými dalšími systémy. Vzájemné propojení Vašeho e-shopu s účetním systémem, pro automatizované načítání objednávek realizovaných prostřednictvím e-shopu. Následné exportování fakturačních údajů do systému dopravce např.: PPL, Geis, DPD, jistě přinese snížení chybovosti a zvýšení produktivity.